top of page

Яремчук Юлія Ігорівна,  керівник гуртка «Любителі домашніх тварин" Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова міста Бердичева.

Освіта: закінчила Житомирський  державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Біологія», здобула кваліфікацію біолога, вчителя біології та екології, практичного психолога в навчальних закладах у 2013 році.

Педагогічне кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому».

Курси підвищення кваліфікації: 11 тарифний розряд, пройшла курси підвищення кваліфікації при Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у 2021 році.

У Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова працюю з 2018 року керівником гуртка "Любителі домашніх тварин". 

Домашніх тварин утримують люди різного віку і професій. Одним це приносить радість пізнання природи, інші вбачають у своїх підопічних друзів, які потребують любові та піклування, відповідаючи, у свою чергу, відданістю. Утримуючи тварин в умовах живого куточка чи у себе вдома, людина бере на себе багато турбот, які потребують зусиль і часу, а головне - спеціальних знань. Необхідно знати про особливості поведінки, умови утримання, розведення та годівлі тварин. Не випадково із сотень видів тварин лише незначна їх частина може утримуватися в умовах живого куточка.

На заняттях гуртка юннати поглиблено вивчають біологічні особливості домашніх тварин, особливості їх поведінки, умови утримання, розведення та годівлі.

bottom of page